O nas

Spotkałyśmy się zaledwie 9 lat temu i wówczas okazało się, że jesteśmy dla siebie jak siostry. A ponieważ żadna z nas rodzonej siostry nie miała, pozostałyśmy nimi z wyboru a nie z więzów krwi. Potem przyszło wspólne gotowanie i pieczenie. Kiedy pieczemy razem, zwykle odmierzamy składniki x 2. A to okazuje się zaskakująco podstępne;) Stąd „Kuchnia x 2”. Zapraszamy na naszego bloga o prostym i pysznym gotowaniu.

Protoplastą „Kuchni x 2” był  wieloletni już blog Izy, na którym sporadycznie pojawiały się także przepisy Zosi. A teraz postanowiłyśmy w pełni połączyć siły, nie boimy się mnożenia razy dwa;)

Gotujemy razem wieczorami w kuchni w warszawskim mieszkaniu, a w weekendy w ukochanym lesie. Zawsze jest przy tym mnóstwo naszej własnej radości, jak i śmiechu dzieci (razem mamy ich czworo). Koty usiłują wywęszyć wszystkie nowe kulinarne zapachy a pies cały czas waruje przy stole w nadziei na jakieś łakome kąski (i nie zawodzi się).

Fotografią zajmuje się męska część tej przyszywanej rodzinki: mąż i syn Izy oraz syn Zosi. Zdolne z nich bestie!

Piszcie do nas, jeśli chcecie się o nas czegoś więcej dowiedzieć, albo interesuje Was konkretny przepis – chętnie dla Was poeksperymentujemy z nowymi daniami.